E K İ Z O Ğ L U

Hakkımızda

Hoşgeldİnİz

Hakkımızda

Ekizoğlu İnşaat olarak bizim en büyük sermayemiz işimize olan bağlılığımız genç dinamik ve yenilikçi olmamızdır.

İlk yıllarda dekorasyon ve taahhüt ağırlıklı başladığımız ancak daha sonra faaliyet alanımızı genişlettiğimiz sektörde 15 yılı geride bıraktık. Bugüne kadar yaptığımız işleri gelecekteki işlerimizin teminatıdır anlayışıyla tamamladık.

Kuruluşundan bugüne kadar geçen sürede şirketimiz, İstanbul’da konut ihtiyacını karşılamaya yönelik yatırımlar yapmaktadır. İnşaat projelerimizde kaliteden ödün vermeden, çağdaş yaşam alanları oluşturmaktayız.

Yenilikçilik ve sürdürülebilirlik temelleri üzerine kurduğu çalışma anlayışını koruyarak projelerini sürdürmeye devam eden Ekizoğlu İnşaat, yaşam koşullarının gerektirdiği ihtiyaçları göz önünde bulundurarak, pratik, konforlu ve göz alıcı projelere imza atmaya devam ediyor.

Müşteri memnuniyetini asıl hedef alan, toplam kalite anlayışı ile en ince ayrıntıları göz önünde bulundurup, her zaman zirveyi amaçlayan, hayalleri gerçek kılan Ekizoğlu İnşaat en mükemmeli sizlerle buluşturuyor.

Ekizoğlu İnşaat, yılların birikiminin getirdiği tecrübe ile modern çizgisini kullanarak hayalini kurduğunuz yaşam biçimiyle ilgili beklentilerinizi daha da yükseklere taşıyor.

İnşaat sektöründe uzman kadromuz ve tecrübemizle İstanbul’da sizlerin hizmetinizdeyiz. Projelendirmeden başlayarak anahtar teslimine uzanan bir sürecin her aşamasında, yüksek kalite anlayışını benimsemiş bulunmaktayız.

Image
1

Mİsyonumuz

Kalite Politikamiz, İnşaat sektöründeki tecrübemiz ile geleceğin kalıcı yaşam alanları geliştirmek.

2

Vİzyonumuz

Kaliteli yaşam hedefi doğrultusunda yaşam alanları üretmek ve öncelikli değeri “Güven” dolu kalite odaklı olmak.

3

EKİBİMİZ

Çalışanlarının bireysel ve mesleki gelişimlerini destekleyerek kurumsal gücünü çalışanlarından almakta ve etkin bir çalışma ekibi ile sürekli gelişmektedir.